Renginys-akcija „Gerumo keliu“

By gruodžio 12, 2019Uncategorized @lt

2019 m. gruodžio 12-ąją Lietuvos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos VšĮ Pagalbos ir informacijos šeimai tarnybos lankytojai vyko į Vilniaus Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokyklą. Čia mokosi nepritapę kitose mokyklose, socialinę atskirtį patiriantys vaikai.

Gražus bendradarbiavimas su mokykla užsimezgė nuo socialinės darbuotojos Kristinos Smirnovaitės. Jos ir mokyklos aštuntokų siūlymu mokykloje surengtas Kalėdų renginys akcija „Gerumo keliu“. Į jį pakviesti ne tik VšĮ Pagalbos ir informacijos šeimai tarnybos lankytojai, bet ir šalies pirmoji ponia, prezidento Gitano Nausėdos žmona Diana Nausėdienė, Vilniaus miesto savivaldybės atstovai.

Prezidento žmona lankėsi mokyklos klasėse, susipažino su mokiniais, kalbėjosi su jais įvairiomis temomis. Vėliau stebėjo mokinių pasirodymus, klausėsi VšĮ Pagalbos ir informacijos šeimai tarnybos neįgaliųjų  ansamblio „Volungė“ dainų. Senieji draugai apsikeitė dovanomis, linkėjo vieni kitiems gražių ateinančių švenčių. Mokiniai vaišino svečius savo gamybos ir partnerių „Šeimos restoranas Pilialaukis“ keptais kalėdiniais meduoliais, sveikino savo kurtais atvirukais, pristatė keramikos ir dailiųjų amatų darbus.

  

  

TEISINĖ PSICHOLOGINĖ SOCIALINĖPAGALBA