Organizuota šeimų atokvėpio stovykla

By birželio 18, 2018Uncategorized @lt

Š. m. birželio 14-16 dienoms, vykdydama Neįgaliųjų asociacijų veiklos projektą, bendrija organizavo bendrą atokvėpio stovyklą šeimoms, kuriose bent vienas iš šeimos narių turi psichikos negalią ir vaikams iš šeimų, kuriose bent vienas iš tėvų turi psichikos negalią arba šeimoje gyvenantis vaikas turi psichikos ar elgesio sutrikimų. Stovykla vyko poilsio bazėje „Pailgio perlas“ Švenčionių rajone.

Stovykloje vyko užsiėmimai-diskusijos „Socialinių ir psichologinių problemų sprendimas, streso ir konfliktinių situacijų valdymas šeimoje“, „Darnos šeimoje stiprinimas,  savarankiškumo ugdymas, integracijos  į socialinį gyvenimą skatinimas“, „Bendravimo savybių ugdymas, bendradarbiavimas komandoje“, vaikams – užsiėmimai-diskusijos apie problemas šeimoje, mokykloje, visuomeniniame gyvenime, apie vienokią ar kitokią diskriminaciją, patyčias, socialinę atskirtį, vesti meno terapijos užsiėmimai, vyko vaikų aktyvaus poilsio ir fizinio aktyvumo užsiėmimai, mankšta,

Šeimų ir vaikų bendroje stovykloje dalyvavo 53 asmenys, iš jų 17 neįgaliųjų, 11 šeimos narių, 11 vaikų (iš jų 5 neįgalūs vaikai), 6 lektoriai, 4 specialistai, 3 lydintys asmenys ir 1 savanoris.

      

TEISINĖ PSICHOLOGINĖ SOCIALINĖPAGALBA